Millised on Karvakera.ee veebipoe tellimuste tarneviisid ja mis on nende hinnad?

DPD pakiautomaat: 2,95 €.
Itella SmartPost pakiautomaat: 4 €. 
Omniva pakiautomaat ja postkontor: 4 €. 
Tulen ise järgi:  0 € (Õhtu 14, Tallinn; E-R 16.00-18.00. Võimalusel paneme pakiautomaati, kust saab paki kätte 24/7. Saadame SMS-ga teate kui pakk on valmis)
Kuller: 5,9 €
POSTI / Itella SmartPost pakiautomaat (Soome): 12.95 €. 

Kui kiiresti jõuab kaup minuni?

Kõik e-poes kuvatud tooted on meil laos olemas ja postitame kõik pakid 1-3 tööpäeva jooksul. Ise järgi tulles komplekteerime kauba 1-2 tööpäeva jooksul. Kui sul on tellimusega kiire, siis kirjuta meile info@karvakera.ee ja me leiame viisi, kuidas kaup kõige kiiremini sinuni toimetada.

Kui valid kättesaamise viisiks ise järgi tulemise, siis oota ära SMS, mis teavitab, et sinu kaup on valmis pandud. Kättesaamine on aadressil: Õhtu 14, Tallinn (Nõmme linnaosa). Kuna ladu ei asu samal aadressil, siis on oluline, et ootaksid ära kuni saad teavituse, et kaup on kohal. 

Kas ma saan tulla ja koha pealt kaupa valida ja osta? 

Ei. Me oleme väike perefirma ja meil ei ole kohapeal ladu ega poodi. Kogu kauba toome erinevatest ladudest vastavalt tellimustele ja seejärel postitame või teavitame, et kaup on kohal ja saab järele tulla. 

Kas ma saan nädalavahetusel oma kaubale järgi tulla?

Jah. Kasutame ParcelSea nutipostkasti, mis asub Õhtu 14 maja ees. Kui on vabu pakikappe, siis paneme paki sinna ja saab ka nädalavahetusel või kasvõi öösel pakile järgi tulla. 

Kuidas saan tellida Karvakera.ee uudiskirja?

Iga nädal lisame uusi tooteid ja sooduspakkumisi. Jälgi ka meie sotsiaalmeedia kontosid, kus jagame infot soodus- ja eripakkumiste ja uute toodete kohta. Facebooki leht: https://www.facebook.com/karvakerapood/ ja instagram: https://www.instagram.com/karvakera.ee/ 

Eripakkumised saadetakse uudiskirjaga. Uudiskirja saab tellida SIIT ja selle tellimine on vabatahtlik ning loobuda võib igal ajal.

Kuidas teha tellimust e-poest?

  • Vali meelepärane toode
  • Vajutades nupule „lisa ostukorvi”, läheb valitud toode automaatselt ostukorvi
  • Ostukorvi sisu näed lehekülje päises oleva ostukorvi nupu kaudu 
  • Ostukorvi vaates saad muuta toodete koguseid ja vajadusel neid nimekirjast kustutada
  • Kui sul on sooduskood, saad selle sisestada maksma minnes vastavale väljale. Pärast sooduskoodi lisamist vajuta nupule "Kinnita".
  • Kui tellimus on koos, vajuta nupule „Tellimuse vormistamine”, sisesta soovitud andmed ja vali kohaletoimetamisviis
  • Vali sobiv makseviis ja tasu tellimuse eest. Pärast makse sooritamist vajuta kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde". 

Kas ma pean olema sisse logitud, kui soovin osta e-poest?

E-poest ostmiseks ei pea olema sisse logitud. Lisa soovitud kaubad ostukorvi, vali kohaletoimetamisviis, täida nõutud andmed ning tasu ostu eest. 

Olen unustanud oma kasutajatunnuse ja parooli, kuidas toimida?

  • Vajuta "Sisene/registreeru" väljal nupule "Taasta salasõna". 
  • Kirjuta lahtrisse oma e-posti aadress ning vajuta "saada".  Sinu sisestatud e-mailile saadetakse e-kiri parooli määramiseks.
  • Seejärel ava oma e-postkastist kiri ja klõpsa parooli vahetamiseks lingil. Avaneb uus aken, kuhu saad sisestada uue parooli

Kuidas on kaitstud minu isikuandmed?

Oleme Ebritt OÜ veebisaidil aadressil www.karvakera.ee võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade kohta, sealhulgas (a) millist teavet me kogume; (b) kuidas Karvakera.ee infot kasutab või avalikustab; (c) Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. Karvakera.ee jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid informeerides. Karvakera.ee veebipoodi kasutama asudes, eeldame, et olete neid põhimõtteid lugenud ja nõustute nendega.

Kliendiandmete töötlemise tingimustega saad lähemalt tutvuda SIIN. 

Soovin e-poest tellitud kaupa tagastada või ümber vahetada, kuidas toimida?

E-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada ja ümber vahetada 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist.

Tagastatav või ümbervahetatav kaup peab olema kasutamata (kauba sobivust võib proovida ja tutvumise eesmärgil kasutada) ja rikkumata ning originaalpakendis ja siltidega. Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt avatud pakendiga kosmeetika, hügieenitooted, toidukaubad) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

Tellimusest loobumiseks või toote vahetamiseks võta ühendust e-posti aadressil info@karvakera.ee. Täpsemad tagastamistingimused leiad SIIT