EDGARD COOPER

Edgard Cooper koeratoit ja kassitoit

Edgard Cooper koeratoit sisaldab vaid naturaalsed koostisosad. Need ei sisalda lihajahusid ega teravilja vaid puhast ja värsket toorainet - farmiloomade liha ja vabapidamisel kanade liha ning värskeid köögivilju. Retseptid on koostatud koostöös veterinaarteadlastega. Edgard Cooper pürgib ka maailma kõige jätkusuutlikumaks lemmikloomatoidu tootjaks - juba praegu on kõik nende pakendid vaid paberist või metallist.

Maailma kõige jätkusuutlikumaks lemmiklooma toidu tootjaks pürgiv ettevõte pakub laia valikut kvaliteetset kassitoitu, kus koostises kasutatakse vaid parimat toorainet - vabapidamisel kanade liha ja jätkusuutlikult püütud kala. Kuivtoidud on paberpakendis ja konservid taaskasutatavates metallpakendites.

Edgard Cooperi saamislugu

Louis ja Koen olid ülikooliaegsed klassikaaslased, kelle päevad möödusid õppides ja kohalikes pubides hängides.

10 aastat hiljem oli neil mõlemal naine, tütar ja natuke napakas koer. Õppimisega nad enam ei tegelenud, küll aga endiselt said vahetevahel kokku kohalikus pubis, kus rääkisid oma tööst, perekondadest ja koertest: Edgarist ja Cooperist.

Louis kurtis, et ta ei ole veel Cooperile leidnud sobivaid tervislikke maiuseid, Koeni mureks oli aga see, et tavaline koeratoit muutis Edgari väga haigeks ning oli oht, et ta ei saavat enam  kunagi terveks.  Seega nad otsustasid selle teemaga sügavamalt tegelema hakata.

Louis ja Koen hakkasid uurima lähemalt koeratoidu maailma ning neile ei meeldinud, mida nad teada said: kohutavad koostisosad, kunstlikud maitseained ja GMO! Mitte mingil juhul ei soovinud nad jätkata  enda koertele sellise söögi andmist.

Nad otsustasid, et hakkavad ise enda koertele toitu valmistama ning loomulikult ainult kõige parimatest koostisosadest, ei mingeid kompromisse!. Koos teadlastega Genti Ülikoolist töötasid Louis ja Koen välja tervislikke retsepte, kus kõik koostisained olid värsked ja tervislikud.

Nende koerad Edgard ja Cooper olid seitsmendas taevas ning tahtsid kõike maitsvat jagada kõigi oma sõpradega. Kuid Louis ja Koen ei suutnud enam sammu pidada- ei jätkunud piisavalt ruumi, aega ja potte, seega hüppasid nad lennuki peale ja reisisid seni ringi, kuni leidsid piisavalt suure köögi, kus valmistada suuremas koguses maitsvaid toite Edgardile ja Cooperile ning  kõikidele nende karvastele sõpradele. Lõpuks leidsid nad väikese vabriku keset loodust ja nüüd  jõuabki Edgard & Cooperi maitsev koeratoit ka teie koera toidulauale.