Carnilove

Aktiivsed filtrid

Carnilove koeratoit ja kassitoit

Carnilove koeratoit on  üles ehitatud arvestades koerte algupärast toitumist.

Kogu toidusari on nii teravilja – kui kartulivaba ja erakordselt kõrge loomse valgu sisaldusega.

Toidud on loodud kasutades huvitavaid lihakombinatsioone nagu part/faasan, lammas/metssiga, lõhe/kalkun.

Valikust leiab toidu põhjapõdralihaga, mis on erakordselt antioksüdantide rikas, kuna põhjapõdrad toituvad põhiliselt marjadest.

Sari sobib hästi koertele, kes vajavad algupärast menüüd ja kelle organismile on oluline tavapärasest kõrgem valgu-ja rasvasisaldus. See toit sobib eriti hästi just bull-tüüpi koertele, aga ka erinevatele mastifitele ja teistele koertele, kellel on loomupäraselt suurem lihasmass.

  • CarniLove pakub laia valikut hoolikalt valitud lihasid, mida oleks traditsiooniliselt võimalik leida loodusest, nagu põder, part, faasan, kalkun, metssiga ja lõhe.
  • Toitude koostised vastavad proportsionaalselt loodusest jahitavatest saakloomadest saadavale ning tagavad oluliste aminohapete vajaliku taseme organismis.
  • Lisaks sisaldavad toidud metsikutes viljades, köögiviljades, metsamarjades ja ravimtaimedes leiduvaid naturaalseid vitamiine, antioksüdante ja teisi lemmikloomale vajalikke toitaineid.
  • Koostisosad ja nende suhe CarniLove retseptides vastab lemmikloomade, põllumajanduse tulekule eelnenud perioodi, toitumisharjumustele.