Nutrilove

Nutrilove koeratoit ja kassitoit

Nutrilove on innovaatiline loomatoidusari. Nutrilove pakub laia valikut kõrge kvaliteediga koera- ja kassitoite. Saadaval on nii kuiv- kui märgtoidud.

Nutrilove tooted on väga uuenduslikud,  valmistatud kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid kasutades.  Toitudes on  esimesel kohal hoolikalt valitud värske liha, mis tagab kõrge loomse valgu sisalduse (kuni 100%)

  • Tasakaalustatud valkude ja rasvade ning süsivesikute vahekord
  • Ei ole kasutatud GMO-d ega kunstlikke värvi-, lõhna- ega säilitusaineid

Nutrilove tootesari võtab arvesse vastavalt uuringutele ja kaasaegsetele toitusmissoovitustele, koerte-ja kasside loomulikke toitumisvajadusi.

Tootesari tagab lemmikloomadele optimeeritud toitainede sisalduse arvestades nende vanust, eluettappi ja aktiivsuse taset, et nad püsiksid tervete ja füüsiliselt tugevatena kogu oma eluea vältel.

Kõik Nutrilove kaubamärgi tooted on valmistatud Tšehhis, Euroopa juhtivas koera-ja kassitoite valmistavas ettevõttes Partner in Petfood. Toidud on valmistatud kogenenud loomasööda spetsialistide poolt range järelvalve all koostöös veterinaaridega. Sõltumatud  rahvusvahelised maitseomaduste katsetused on kinnitanud, et need toidud meeldivad koertele-ja kassidele väga.